Heb je in een vorige “Nooit te Oud?!” cursus een mooi verhaal geschreven? Of heb je een mooi verhaal liggen? Maak het plaatje dan compleet in deze cursus! Onder leiding van tekendocent Michel Govers leer je je hoe je illustraties maakt bij een mooi verhaal. Heb je geen verhaal liggen? Geen zorgen! Je kunt er ook voor kiezen een mooi bestaand verhaal als uitgangspunt te nemen voor je illustraties. Ontwerp je eigen karakters, landschappen, werelden en breng elk verhaal tot leven!
Let op: tussentijdse uitschrijving is niet mogelijk, je blijft altijd betalingsplichtig
Indien er meer aanmeldingen zijn dan beschikbare plaatsen, laten wij je dit zo snel mogelijk weten. Bij de plaatsing geldt dat nieuwe deelnemers voorrang hebben op deelnemers die de cursus al eens gevolgd hebben, verder plaatsen we op volgorde van inschrijving en als je voldoet aan de voorwaarden van deelname. Zie hiervoor de algemene voorwaarden.
Wijkaccommodatie “Het Trefpunt” Roermond
Javastraat, De Kemp 31, 6045 EL Roermond
Roermond wil een leeftijdsvriendelijke stad zijn, waar ruimte is om op een prettige manier oud te worden en waar mensen vanaf 60 jaar volop kansen hebben om mee te doen op cultureel gebied. De workshops (muziek, beweging en beeldend) worden gegeven voor Koninklijke Harmonie Roermond, stichting MUZIEK, ECI cultuurfabriek en The Movement. Nooit te Oud?! wordt financieel ondersteund door gemeente Roermond, provincie Limburg, Lang Leve Kunst Fonds en Wel.kom.